1/2023

19.01.2023

Na neděli 23. října 2022 Dům dětí a mládeže Uherský Brod ve spolupráci s Městem Uherský Brod připravil přehlídku zájmových a sportovních spolků v rámci oslav 750. výročí povýšení Uherského Brodu na město královské. Program dvouhodinové přehlídky představil alespoň část z místní bohaté volnočasové činnosti, kterou Město Uherský Brod podporuje.

V neděli 30. října 2022 v Tyršových sadech proběhl 4. ročník akce Haloween, ta patří spolu s Pohádkovým lesem a Karnevalem k největším akcím, které DDM Uherský Brod každoročně pořádá. Na 400 účastníků této akce oslavilo předvečer slavnosti všech svatých ve strašidelném parku plném halloweenské výzdoby, masek a hudby, pro děti byly připraveny stanoviště s úkoly.

V neděli 4. prosince 2022 se na zimním stadionu v Uherském Brodě konala tradiční akce Mikuláš na ledě, kterou DDM Uherský Brod pořádá ve spolupráci s CPA Delfín. Po dvou letech, kdy byla mikulášská nadílka na bruslích zrušena kvůli covidu-19, tuto akci opět navštívili tři stovky účastníků.

V předvánočním týdnu ve dnech 19.-21.12.2022 naplnily sál na domě dětí a mládeže přehlídky kroužků. Rodiče a další zájemci měli možnost podívat se na průběžné výsledky činnosti vybraných kroužků. Krásná vystoupení si pro rodiče připravily děti z kroužků balet show, gymnastiky, thaiboxu, show dance, street dance, poledance, aerobiku a trampolínek.

Na neděli 12.2.2023 připravujeme na Domě kultury v Uherském Brodě náš tradiční karneval, tentokrát bude pro děti připraven zábavný program se Šmouly, nebudou chybět tanečky se Šmoulinkou a tvoření s Gargamelem a také tombola.

V následujícím týdnu od 13. do 17. února s námi můžou děti prožít týden jarních prázdnin, který bude naplněn hrami, pohybovými, tvořivými a relaxačními aktivitami.