2/2022

03.10.2022

V pátek 4. února v čase pololetních prázdnin se konalo na domě dětí a mládeže další soustředění zájmového útvaru pole dance s Adrianou Mandovou a Lucií Zábojovou. Intenzivního čtyřhodinového gymnastického a tanečního tréninku na vertikálních tyčích se tentokrát zúčastnilo 10 dětí. Účast na soustředění i na příměstském táboře, který proběhl v následujícím týdnu od 7. do. 11. února v čase jarních prázdnin, byla poznamenána četnými koronavirovými karanténami dětí. Přesto se v rámci možností podařilo plánovaný prázdninový program úspěšně zrealizovat. Jarního příměstského tábora, který probíhal každý den od 7:30 do 16:00 hodin, se zúčastnilo celkem 68 dětí. Program prázdnin byl různorodý, v pondělí si děti vyzkoušely řemeslnou práci v keramické dílně, úterý a středa se nesly ve sportovním duchu, ve čtvrtek si zaskákaly na trampolínkách a na závěr týdne v pátek se zapojily do taneční show.

Na sobotu 30. dubna 2022 připravujeme náš tradiční karneval, tentokrát bude strašidelný. Akce je určena pro veřejnost a bude se konat v Domě kultury v Uherském Brodě od 15 hodin. Karneval jsme kvůli koronavirovým opatřením přeložili z února na duben a spojili ho se dnem, na který připadá zvyklost pálení čarodějnic. Po strašidelném karnevalu se tak můžete v kostýmech rovnou vydat do filipojakubské noci.

15. února jsme zveřejnili nabídku letních táborů pro rok 2022. Můžete si vybrat ze 7 příměstských táborů a 1 pobytového na Maršově. Připravili jsme pro vás jak tematické tábory, tak všeobecně pohybové i specializované s parkourem, trampolínkami, pole dance a street dance, které jsou vhodné pro děti se zkušenostmi i bez předchozích zkušeností.