Přehled volných míst k 24.6.2020 na příměstské tábory: 

27.-31.7.2020   Jumanji - OBSAZENO   vedoucí: Adriana Mandová
3.-7.8.2020   Zlatá horečka - 10 volných míst   vedoucí: Renáta Mandová
10.-14.8.2020   Superhrdinové - OBSAZENO   vedoucí: Michaela Mlčochová
17.-21.8.2020   Souboj titánů - OBSAZENO   vedoucí: Renáta Mandová
24.-28.8.2020   Pohybový tábor s parkourem - 4 volná místa   vedoucí: David Uherek

V případě zájmu kontaktujte vedoucího tábora.


Od pondělí 11. 5. 2020 se obnovuje provoz budovy DDM Přemysla Otakara II. 38 a 1. Máje 2057 za těchto podmínek:  

Provoz nebude obnoven u všech kroužků, vyčkejte prosím na zprávu (budeme vás kontaktovat na vašem telefonu nebo e-mailu). Pokud se rozhodnete, že už se nebudete v tomto školním roce účastnit činnosti kroužku, oznamte to neprodleně vedoucímu kroužku nebo zástupkyni ředitelky Adrianě Mandové.

Vstup do budov je povolen pouze účastníkům, do budov nesmí vstupovat rodiče nebo jiné doprovázející osoby. Předání dětí do 9 let bude probíhat u vstupu do budovy. Účastníci starší 9 let vstupují do budovy sami. Přicházejte prosím do kroužku 5 minut před začátkem.

Každý účastník je povinen nosit roušku a mít s sebou sáček na uložení roušky.

Účastníci jsou povinni dodržovat stanovená hygienická pravidla.

Při prvním vstupu do DDM předkládá účastník tato prohlášení:

- písemné seznámení s vymezením rizikových skupin stanovených Ministerstvem zdravotnictví

- písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.)

Pokud účastník/zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude účast umožněna.

Provoz některých kroužků bude prodloužen do konce června. Činnost kroužků byla přerušena na 2 měsíce, u některých kroužků 1 měsíc nahradíme v červnu.

Dále poskytneme jako náhradu:

- u kroužků, u kterých bude obnoven provoz a budou probíhat do konce června, poskytneme účastníkům v příštím školním roce 12,5 % slevu na školném na libovolný kroužek

- u kroužků, u kterých nebude obnoven provoz, poskytneme účastníkům v příštím školním roce 35 % slevu na školném na libovolný kroužek

Uhrazené školné se bude vracet pouze ze závažných zdravotních, rodinných nebo osobních důvodů (nemoc, stěhování, finanční problémy apod.) na žádost ředitelce.

Děkujeme za pochopení.

Bc. Petra Chmelová, ředitelka DDM - 775 282 523

Adriana Mandová, zástupkyně ředitelky - 732 513 873 


Prohlášení, které účastník odevzdá vedoucímu kroužku při prvním vstupu do DDM:    Pokud účastník/zákonný zástupce tyto dokumenty nepodepíše, nebude účast umožněna.


Kroužky, u kterých bude činnost obnovena (v týdnu od 18.5.):

Sluníčka   pondělí   9:00 h.   Včelaři   pondělí   16:00 h.   Parkour   pondělí   16:30 h.

Thaibox   pondělí   16:30 h.   Parkour   úterý   14:00 h.   Kraso   úterý   15:00 h. (DDM)

Kraso   úterý   17:00 h. (Máj)   Street workout   úterý   16:30 h.   Trampolínky   úterý   16:30 h.

Rybáři   úterý     Kickbox   úterý   17:00 h.,   čtvrtek   17:30 h.

Kraso   středa   15:00 h., 16:15 h. (DDM)   Kraso   středa   15:00 h., 16:15 h. (Máj)

Thaibox   středa   15:30 h.   Trampolínky   středa   16:45 h.

Mladý záchranář   středa   17:00 h.   Malování dospělí   středa   17:30 h.   od 13.5.

Keramika   čtvrtek   15:30 h., 17:00 h., 18:30 h.   od 14.5.   Parkour   čtvrtek   15:30 h., 16:30 h.

Street dance   čtvrtek   16:00 h., 17:00 h., 18:00 h.   Kytara   čtvrtek   16:00 h.

Rozmarýnek   čtvrtek   16:30 h.   Fotokroužek   pátek   15:00 h.


Kroužky, u kterých nebude činnost obnovena:

Herna   Trampolínky   pondělí   15:00 h.   Powerjóga   pondělí   18:00 h.

Šikulky   úterý   14:45 h.    Malý výtvarníček   úterý   16:15 h.

Břišní tance dospělí   úterý   16:30 h.   Zdravotní jóga   úterý   18:00 h.

Aerobik   středa   15:30 h.

Gymnastika (Moučková)   středa   15:40 h., 16:30 h., 17:20 h., 18:10 h.

Zumba   čtvrtek   15:00 h.   Sluníčka   čtvrtek   Box   čtvrtek   15:30 h.

Kytara   čtvrtek   17:00 h.   Muzikoterapie   čtvrtek   18:00 h.

Děkujeme našim sponzorům: Aquapark CPA Delfín, Adriagold, Cukrárna&Kafárna Máj, Voma, Ovocňák, Pivovar Uherský Brod, Pivovar Hrádek Slavičín, Foto Kastner, Fotograf Láska, Pekařství u Černého Janka, Pekařství Javor, Květinářství Rose Bloom, Zlatnictví Buráňová, Hany Bany Fitness, Be Free Fitness, Kosmetika Mary Kay, Kosmetika Leona Penčáková, Zdravá výživa Naďa Zatlouklová, Masáže Lenka Kovaříková, Astro obchůdek Eva Zderčíková, Marsya spodní prádlo, Intersport, Med Jiří Sladký, Vinotéka u Václava, Wiky Hračky, Hračkářství Bambule, Zaldík dětský svět, Kožešnictví Vacula, Linea Nivnice, Interiéry Konrád, Coccodrillo dětská móda, Mončekino dětská móda, Bytový textil Divoká, Ve&Da paper, Knihkupectví Formát, Cukrárna Hampl